English version  Trzon zespołu stanowią muzycy - absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Mamy bogate doświadczenie artystyczne, uczestniczyliśmy w licznych koncertach, festiwalach i kursach muzycznych zdobywając doświadczenia koncertowe w Polsce, Niemczech, Szwecji, Danii, Holandii, Hiszpanii, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Występujemy w różnych zespołach począwszy od duetu aż do orkiestry symfonicznej, współpracujemy z profesjonalnymi aranżerami, wokalistami i muzykami wszelkich specjalności.

Uświetniliśmy naszą muzyką wiele imprez kulturalnych, konferencji naukowych, inauguracji, imprez o charakterze biznesowym, a także bankietów, uroczystości rocznicowych oraz spotkań prywatnych. W latach 2003-2005 KWARTET wykonywał regularne koncerty dla największych korporacji turystycznych w USA: Royal Carraibian Cruise Line i Carnival Cruise Line, koncertując dla gości z całego świata na największych statkach pasażerskich światowej floty.
W Polsce występowaliśmy m.in. w: Hotelu Westin w Warszawie, Hotelu Fokus w Łodzi, Pałacu Herbsta w Łodzi, Pałacu Poznańskich w Łodzi, Kompleksie Pałacowym w Kamieniu Śląskim, Starym Folwarku w Tworzyjankach, Restauracji TAM-TAM w Warszawie, Restauracji U Fabrykanta w Łodzi, Politechnice Łódzkiej, Uniwersytecie Łódzkim, Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, Urzędzie Miasta Pabianic, Radiu Łódź. Zaufały nam takie firmy, jak: MultiBank, Gebauer, Danon, Glazura Królewska, Akademia Wilanowska, Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Dwór Polski.

Oprócz muzyki na najwyższym poziomie gwarantujemy niezwykle elegancki wygląd zespołu. Występujemy w koncertowych strojach wieczorowych (frak, smoking, suknia wieczorowa), ale chętnie zrealizujemy nietypowe życzenie dotyczące dopasowania wizerunku zespołu do charakteru imprezy. W ofercie koncertów specjalnych proponujemy jedyne w swoim rodzaju koncerty w strojach z epoki Mozarta lub strojach szlacheckich (zobacz zdjęcia). Szczegóły w dziale OFERTA. Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez i koncertów w języku polskim, angielskim lub niemieckim.

Strona główna  |   O Nas  |   Repertuar  |   Oferta  |   Galeria  |   Muzyka  |   Kontakt kwartet smyczkowy

Design & Hosting: Sebipol   Logowanie